Liście tytoniu - oferta

Tytoń liście VIRGINIA

Liście VIRGINIA, TytońTo jeden z najbardziej popularnych gatunków tytoniu często określany jako tytoń jasny, ze względu na złotawy lub pomarańczowy kolor uzyskiwany podczas suszenia. Istnieje wiele różnych rodzajów Virginii, nawet do dziewięciu w jednej mieszance. Proces suszenia odbywa się w ogrzewanych stodołach - trwa około tygodnia. Tytoń Virginia charakteryzuje się lekkim smakiem i aromatem. Pochodzi z Ameryki Północnej.

Tytoń liście BURLEY

Liście BURLEY, TytońTytoń charakteryzuje się jasno lub ciemnobrązowym kolorem. Proces suszenia jest dość długi (nawet dwa miesiące) i odbywa się specjalnych stodołach. Tytoń BURLEY traci większość swoich naturalnych cukrów i nabywa silnego charakterystycznego smaku, przypominającego cygaro.

Tytoń strips VIRGINIA

Strips VIRGINIA, TytońTytoń VIRGINIA w postaci strips. Tytoń Strip to liście tytoniu, które zostały naturalnie fermentowane oraz częściowo odżyłowane - pozbawione łodyg liście. Produkt nadaje się do produkcji papierosów lub innego wyrobu tytoniowego.

Tytoń strips BURLEY

Strips BURLEY, TytońTytoń BURLEY w postaci strips. Liście częściowo odżyłowane - pozbawione łodyg. Odmiana tytoniu charakteryzuje się brązowym kolorem liści i dość intensywnym aromatem.

Tytoń Oriental

Tytoń Oriental suszony w warunkach naturalnych na słońcu i świeżym powietrzu. Liście Oriental charakteryzują się intensywnym aromatem, lekko pikantnym i ziołowym smakiem. Pochodzenie ze słonecznych plantacji krajów: Bułgaria, Turcja, Grecja.

Tytoń Skroniowski

Liście o ciemnobrązowym kolorze.

Tagi: liście tytoniu hurt, hurtownia tytoniu